Testy motocykli

Zapraszam do strony z naszymi moto testami, warto tu zajrzeć, żeby pomóc sobie wyrobić zdanie na temat wybranych motocykli. Znajdziesz tu przegląd różnych modeli i marek, głównie jednak związanych z szeroko pojętą turystyką motocyklową.

Filtruj po markach:

Testowane motocykle

Trochę o mnie, nazywam się Przemek Gąsiorowski i prowadzę ten portal od 2018 roku.

Miełem już okazję sprawdzić wiele modeli i marek od BMW, przez Triumpha na Hondzie kończąc. Wynikiem tych testów po pierwszym sezonie zdecydowałem się na zakup pierwszego motocykla. W moim przypadku padło na Hondę NC750X w DCT.

NCkiem jeździłem 3 lata, testując całą masę motocykli (jak widzicie powyżej) po drodze. Powoli przestała mi ta moc wystarczać, trzeba było rozglądać się za czymś większym

Na drugi motocykl wybrałem już niezły konkret i po dwóch sezonach na nim stwierdzam bez wstydu, że nie ogarniam tego wielkoluda i jeszcze trochę kilometrów trzeba będzie nawinąć,żeby móc powiedzieć, że go poznałem, mowa o BMW F850 GS Adventure mocniejszym, wygodniejszym.

Siłą rzeczy wiele z tych testów będzie w nawiązaniu i odniesieniu do tego jak prowadziło się poprzednie moje motocykle ale również te już przejechane dużo mi dają jako recenzentowi. Wiem jak dużo czasu potrzeba aby przetestować wymarzone motocykle. Wybranie się do dealera, umówienie jazdy, często w różnych krańcach miasta. Następnie wybranie idealnej promocji oferty dla siebie, dlatego postanowiłem przyjść wam z pomocą. Staram się aby materiały pojawiały się dosyć regularnie. (Przynajmniej w sezonie) Możecie się spodziewać kolejnych testów mniej więcej dwa razy w miesiącu. Mam nadzieję publikowane moto testy pomogą wam w wyborze pierwszego motocykla. Czy przesiadce z mniejszej pojemności na większą. Do zobaczenia na trasie!