szkolenia z adv academy
892 ocen

Szkolenia motocyklowe to doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną doskonalić swoje umiejętności kierowania motocykle. Tego typu kursy umożliwiają zdobycie nowych kompetencji i wiedzy, co sprawia, że jazda na motocyklu staje się bezpieczniejsza. W trakcie takich szkoleń kursanci poznają nowe techniki jazdy, uczestniczą w praktycznych treningach, oraz kształtują prawidłowe nawyki i odruchy.

Reklama

Logo autobaza

Sprawdź historię pojazdu

Gdzie można się zapisać na takie szkolenie motocyklowe? W szkole ADV Academy!

szkolenia z adv academy

Nie słyszałeś jeszcze o ADV Academy?

ADV Academy to renomowana szkoła motocyklowa, której założycielem jest Zbigniew Tarnawski, finalista BMW GS Trophy, drużynowy wicemistrz Europy moto gymkhany i doświadczony instruktor technik jazdy. Szkolenia oferowane przez ADV Academy charakteryzują się wysoką jakością i są dostosowane do umiejętności i potrzeb motocyklistów na różnym poziomie zaawansowania. Wszystkie kursy są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów z dużym doświadczeniem zarówno w prowadzeniu jednośladów, jak i w szkoleniu innych motocyklistów.

Zbigniew Tarnawski, finalista BMW GS Trophy

W ofercie szkoły dostępne są trzy rodzaje szkoleń, które umożliwiają rozwój umiejętności motocyklowych od poziomu podstawowego do zaawansowanego:

  • Enduro adventure - to szkolenie z zakresu jazdy terenowej.
  • Jazda szosowa - to kurs skoncentrowany na jeździe po drogach asfaltowych, ze szczególnym naciskiem na prawidłowe pokonywanie zakrętów.
  • Jazda precyzyjna - to szkolenie skupiające się na doskonaleniu techniki jazdy przy prędkości poniżej progu równowagi.

Teraz pokrótce na temat każdego ze szkoleń, a Ty sam/sama zdecydujesz, na które się wybrać!

Enduro - szkolenie z jazdy w terenie

Jeżeli pragniesz zmienić rutynową jazdę po drogach asfaltowych na przygodę w terenie, zapisz się na szkolenie enduro. Jest to doskonały sposób na nabycie nowych umiejętności i poszerzenie swojej wiedzy praktycznej! Mimo że nauka bywa często kojarzona z nudą, na szkoleniu enduro zdobywanie wiedzy stanie się prawdziwą frajdą!

Podczas kursu enduro uczestnicy ćwiczą na drogach gruntowych, w piasku i błocie, więc jeśli się nie boisz pobrudzić, śmiało ruszaj na szkolenie. Posiada ono trzy stopnie zaawansowania: podstawowy, zaawansowany i wyprawowy. Zależnie od wybranego poziomu, uczestnicy zdobywają umiejętności jazdy po drogach gruntowych, skręcania, hamowania, zawracania, przyspieszania, pokonywania zakrętów czy kierowania wzrokiem.

Jazda szosowa - pokonaj zakręty

Jazda szosowa to szkolenie motocyklowe prowadzone na torze, którego celem jest poprawa techniki jazdy po nawierzchni asfaltowej, z naciskiem na pokonywanie zakrętów. Uczestnicy doskonalą umiejętności panowania nad jednośladem, a także kształtują prawidłowe nawyki i odruchy. Szkolenie posiada trzy poziomy zaawansowania. W zależności od wybranego stopnia zaawansowania, program obejmuje takie zagadnienia jak przeciwskręt, balans, fiksacja wzroku, hamowanie w zakrętach i inne.

Jazda precyzyjna - prowadź jak mistrz

Jazda Precyzyjna to szkolenie skierowane do motocyklistów, którzy pragną doszlifować swoje umiejętności jazdy miejskiej. Ćwiczenia prowadzone są przy prędkościach poniżej progu równowagi. Poruszane zagadnienia skupiają się na technice kontroli nad motocyklem, prawidłowej pozycji, precyzyjnym operowaniu gazem i hamulcami, pracy wzrokiem oraz jeździe manewrowej. Tak jak inne kursy, Jazda precyzyjna dzieli się na trzy poziomy zaawansowania, w tym ostatni posiada elementy Moto Gymkhany.

Gdzie prowadzone są szkolenia motocyklowe?

ADV Academy prowadzi szkolenia w całej Polsce. W zależności od rodzaju szkoleń i poziomu zaawansowania, możesz wziąć udział w zajęciach w m.in. Warszawie, Dąbrowie Górniczej, Krakowie, Modlinie, Łodzi, Grodzisku Mazowieckim, Stężycy, Gdańsku, Jaworznie, Gorzowie Wielkopolskim i Białymstoku (pełną listę znajdziesz na stronie ADV - https://advacademy.pl/gdzie-szkolimy/).

Artykuł sponsorowany