Kufry APDURO do BMW gs
1984 ocen

Odkryj świat kufrów APDURO - polskiej marki, która rewolucjonizuje sposób podróżowania motocyklem, oferując kufry idealnie pasujący do oryginalnych stelaży BMW - bez żadnych przejściówek.

Reklama

Logo autobaza

Sprawdź historię pojazdu

APDURO - Polskie kufry do oryginalnych stelaży BMW

Dlaczego wybrać kufry APDURO?

Kufry APDURO to więcej niż tylko przechowywanie bagażu. Zaprojektowane z myślą o motocyklistach ceniących sobie wygodę i bezpieczeństwo, firma oferuje zestawy kufrów bocznych i centralnych które idealnie pasują do oryginalnych stelaży BMW, eliminując potrzebę dodatkowych przejściówek czy łączników. To wygoda, która wyróżnia APDURO na tle konkurencji między innymi włoskiej, gdzie często wymagane są dodatkowe akcesoria.

Polski design i historia firmy

APDURO to marka, która wyrosła z pasji i potrzeby. Wszystko zaczęło się w garażu, gdy Andrzej Kowalczyk, założyciel firmy, stworzył pierwszy kufry na prośbę przyjaciela. Sukces tego projektu zapoczątkował rozwój firmy, która dziś jest symbolem polskiej innowacyjności i jakości. Sprzedają z powodzeniem swoje kufry na rynku niemieckim czy krajów Beneluxu, a wolumen w 2022 roku wyniósł imponującą liczbę 5000 sprzedanych kufrów. Wspieranie APDURO to nie tylko wybór świetnego produktu, ale także wkład w rozwój rodzimej gospodarki.

Różne rozmiary kufrów do motocykli

Firma zapowiedziała już wersję 2.0 swoich produktów na rok 2024 oraz modele pasujące do nowego R 1300 GS - sprawdź recenzję. Czekamy z niecierpliwością!

Rozwiązania dla Różnych Marek i Modeli

Apduro to nie tylko kufry ale również akcesoria do nich. Firma oferuje między innymi torby idealnie pasujące do kufrów, systemy taśm mocujących do wieczek czy poręczne uchwyty umożliwiające łatwe przenoszenie aluminiowych kufrów.

Uniwersalność i Kompatybilność Kufrów

APDURO to nie tylko rozwiązania dla BMW. Firma oferuje również stelaże pasujące do innych popularnych marek i modeli, jak Honda Africa Twin czy KTM 890. Wystarczy dokupić odpowiedni stelaż, by móc korzystać z kufrów APDURO, nawet po zmianie motocykla. To elastyczność, która pozwala na adaptację do różnych potrzeb i stylów jazdy.

Różnorodność Rozmiarów i Modeli

W ofercie APDURO znajdziesz kufer idealny dla siebie, niezależnie od tego, czy potrzebujesz małej skrzynki na drobne przedmioty czy dużego kufra na długie wyprawy. Różnorodność rozmiarów i modeli kufrów APDURO sprawia, że każdy motocyklista znajdzie coś dla siebie, dostosowując wybór do indywidualnych potrzeb.

Zestawy kufrów bocznych dla BMW R GS czy F GS od APDURO jest dostępny w różnych rozmiarach: M, L, XL, XXL. Rozmiary różnią się szerokością, pojemnością i wagą. Dla przykładu, rozmiar M ma szerokość 23 cm (kufer lewy i prawy), pojemność 35 l (lewy) i 30 l (prawy), a waga wynosi odpowiednio 5,7 kg i 5,3 kg. Rozmiar XXL, który pomieści kask, ma szerokość 31,5 cm dla obu kufrów, pojemność 53 l (lewy) i 48 l (prawy), a waga obu to około 6,1 kg i 5,8 kg. Więcej informacji można znaleźć na stronie: apduro.pl

Wykorzystaj kufry APDURO, by przekształcić każdą podróż w wygodną i bezpieczną przygodę. Wybierając APDURO, wybierasz jakość, innowacyjność i wsparcie polskiej marki, która zaczęła swoją drogę od prostego projektu w garażu.

To nie jest post sponsorowany, kupiłem kufry i będę je testował począwszy od sezonu 2024. Szerokości, Przemek Gąsiorowski.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Czy kufer APDURO pasuje do każdego modelu BMW?

Apduro oferuje kufry do motocykli BMW serii R GS oraz mniejszych serii F.

Czy mogę używać kufrów APDURO po zmianie motocykla na inną markę?

Oczywiście, APDURO oferuje stelaże pasujące do różnych marek, co umożliwia łatwą adaptację kufrów do nowego motocykla. Na dzień dzisiejszy są to Honda, KTM, Suzuki Harley Davidson i Husqvarna.

Czy APDURO to polska firma?

Tak, APDURO to polska firma, która rozpoczęła swoją działalność ponad 10 lat temu, a teraz jest symbolem polskiej innowacyjności w branży motocyklowej.