KTM 790 DUKE 2024
1387 ocen

Od momentu premiery w 2017 roku KTM 790 DUKE szturmem zdobył światowy rynek motocyklowy. W 2024 roku KTM 790 DUKE ponownie przeczy prawom fizyki, przenosząc na asfalt niezrównaną moc i zwinność.

Reklama

Logo autobaza

Sprawdź historię pojazdu

Serce nowego Duke'a

Napędzany jednym z najbardziej kompaktowych i chciwych na moment obrotowy silników w swojej klasie, LC8c generuje moc 105 KM i moment obrotowy 87 Nm. To połączenie zapewnia łatwo dostępną moc, imponujące przyspieszenie, niskie zużycie paliwa oraz charakterystyczny dźwięk. Dla rynku europejskiego dostępna jest również wersja silnika o mocy 95 KM, dostosowana do kategorii A2.

KTM 790 DUKE 2024

Zwinny uliczny zabijaka

KTM 790 DUKE 2024 to nie tylko mocny silnik, ale także lekkość prowadzenia, doskonale reagujący na ruch układ kierowniczy i zapał dzięki geometrii opracowanej specjalnie z myślą o sportowej jeździe ulicznej.

KTM Duke 790 nie odkleisz od asfaltu - zawieszenie

Wysokiej jakości zawieszenie WP APEX w każdym momencie zapewnia doskonałe połączenie z drogą i pewność czucia kierowcy, a starannie dobrany pakiet elektroniki gwarantuje nienaganne zachowanie na drodze.

Elekrtonika - tryby jazdy

Standardowo otrzymujemy zwykły wybór trybów jazdy, takich jak: RAIN, STREET, SPORT. Opcjonalne ustawienie TRACK zapewniają kierowcom łatwą personalizację kontroli trakcji i reakcji na ruchy przepustnicą, zapewniając kierowcom pewność w każdych warunkach drogowych, torowych i pogodowych.

KTM 790 DUKE 2024

Wygląd którego nie sposób pomylić

Jeśli chodzi o wygląd, KTM 790 DUKE 2024 zachowuje tę samą agresywną stylistykę, co poprzednio, ale ostatecznie po co psuć skoro się sprawdziło? Jego osiągi i charakter mówią same za siebie.

Dostępna jest pełna gama specjalnie opracowanych części KTM PowerParts i KTM PowerWear, dzięki którym kierowcy mogą spersonalizować swoje motocykle i przygotować je do "READY TO RACE".

Więcej informacji na temat 30 lat modelu DUKE i modelu KTM 790 DUKE 2024 można znaleźć na stronie KTM.com