KTM 450 RALLY REPLICA

KTM 450 RALLY REPLICA spełnienie marzeń rajdowców? Premiera 2021!

Doświadczenia zdobyte na najtrudniejszej arenie wyścigów motocyklowych pomogły wykreować nową wersję wyróżniającego się motocykla rajdowego KTM 450 RALLY REPLICA. Doświadczenia zebrane z pokonanych tysięcy kilometrów i licznych zwycięstw w Rajdzie Dakar i Mistrzostwach Świata w Rajdach Terenowych FIM pozwoliły na określenie kluczowych obszarów do przeprowadzania ulepszeń. Właśnie to sprawia, że planowany na 2021 rok KTM 450 RALLY REPLICA staje się najbardziej pożądaną maszyną rajdową na rynku.

Dewiza KTM „READY TO RACE" została wdrożona w KTM 450 RALLY REPLICA z 2021 roku. W ostatnich latach ten model poprzez limitowane wersje produkcyjne uzyskał wysoki status dzięki pracy i osiągnięciom i wniosków Toby Price'a, Matthiasa Walknera i Sama Sunderlanda z Red Bull KTM Factory Racing. To motocykl zaprojektowany tak, aby wyróżniać się w wieloetapowych rajdach terenowych, spełniać nawet najtrudniejsze wymagania rajdowców i wygrywać.

Ognisty silnik z wtryskiem paliwa SOHC ma pojemność 450 cm3. Ponadto zastosowano zamknięte zawieszenie wkładu WP XACT PRO z zaawansowaną technologią zaworu stożkowego oraz aerodynamikę i ergonomię stworzoną z myślą o intuicyjnej obsłudze w terenie. KTM-450-RALLY-REPLICA-2021-90-degree

Nowości zaciągnięte z Rajdu Dakar

Na 2021 rok KTM udoskonalił pakiet silników, wprowadzając nową skrzynię biegów i poprawiony mechanizm zmiany biegów. Zastosowanie materiałów PANKL Racing Systems w dziale KTM Motorsport oznaczało, że technicy mogli dalej podnosić doskonałą niezawodność motocykla, ale także dodać więcej korzyści dla kierowcy, dzięki zwiększeniu elastyczności skrzyni biegów. W rezultacie KTM 450 RALLY REPLICA ma teraz takie same przełożenia, jak te zastosowane w maszynach mistrzów Rajdu Dakar. KTM-450-RALLY-REPLICA-2021-90-degree Stefan Huber, lider zespołu Red Bull KTM Factory Racing Rally mówi: „Praca trwa. Jesteśmy dumni z 2021 KTM 450 RALLY REPLICA. Dzięki temu modelowi postawiliśmy poprzeczkę bardzo wysoko, dając klientom produkt tak bliski temu, co przygotowujemy i zabieramy na rajdy na całym świecie. Oczywiście zawsze dokonujemy modyfikacji, co oznacza, że ​motocykl z 2021 roku jest znacząco ulepszony. Konstrukcja i konfiguracja skrzyni biegów będą miały znaczenie dla kierowców, którzy będą zmuszeni pchać KTM 450 RALLY REPLICA. Bardzo ważne jest, abyśmy mogli przekazać to, czego się nauczyliśmy, bezpośrednio w ręce użytkowników KTM. Jesteśmy tutaj, aby wygrywać wyścigi, ale tworzenie lepszego produktu jest bardzo ważne i satysfakcjonujące. Osobiście nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę tę niesamowitą maszynę w wyścigach podczas nadchodzącego Rajdu Dakar 2021! "

KTM-450-RALLY-REPLICA-2021-left-rear

2021 KTM 450 RALLY REPLICA to bardzo poszukiwany model w limitowanej edycji, ograniczony do 85 sztuk na całym świecie. Cenę ustalono na poziomie 25.900 EUR (plus VAT i przesyłka), a motocykle będą dostępne od września 2020 r. Pakiet usług i wsparcia jest dostępny dla ograniczonej liczby kierowców na Rajdzie Dakar, a za dodatkową opłatą dla wszystkich modeli KTM Rally. Więcej informacji można uzyskać u autoryzowanego sprzedawcy KTM lub na stronie www.ktm.com.

Stefan Huber, lider zespołu Red Bull KTM Factory Racing Rally mówi: „Praca trwa. Jesteśmy dumni z 2021 KTM 450 RALLY REPLICA. Dzięki temu modelowi postawiliśmy poprzeczkę bardzo wysoko, dając klientom produkt tak bliski temu, co przygotowujemy i zabieramy na rajdy na całym świecie. Oczywiście zawsze dokonujemy modyfikacji, co oznacza, że ​motocykl z 2021 roku jest znacząco ulepszony. Konstrukcja i konfiguracja skrzyni biegów będą miały znaczenie dla kierowców, którzy będą zmuszeni pchać KTM 450 RALLY REPLICA. Bardzo ważne jest, abyśmy mogli przekazać to, czego się nauczyliśmy, bezpośrednio w ręce użytkowników KTM. Jesteśmy tutaj, aby wygrywać wyścigi, ale tworzenie lepszego produktu jest bardzo ważne i satysfakcjonujące. Osobiście nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę tę niesamowitą maszynę w wyścigach podczas nadchodzącego Rajdu Dakar 2021!"

KTM-450-RALLY-REPLICA-2021-right-front

2021 KTM 450 RALLY REPLICA to bardzo poszukiwany model w limitowanej edycji, ograniczony do 85 sztuk na całym świecie. Cenę ustalono na poziomie 25.900 EUR (plus VAT i przesyłka), a motocykle będą dostępne od września 2020 r. Pakiet usług i wsparcia jest dostępny dla ograniczonej liczby kierowców na Rajdzie Dakar, a za dodatkową opłatą dla wszystkich modeli KTM Rally. Więcej informacji można uzyskać u autoryzowanego sprzedawcy KTM lub na stronie www.ktm.com.

Sprawdź też nasze testy motocykli

Recenzja motocykla Royal Enfield Meteor 350

Royal Enfield Meteor 350 - szyk, styl i wygoda - nasza recenzja

BMW F 850 GS Triple Black

Recenzja BMW R 1250 GS HP: Odkryj Niezwykły Motocykl, Który Zmienia Zasady Gry

Lewa strona motocykla od przodu

Objeżdżamy Hondę Africa Twin Adventure Sports ES model 2022

Recenzja Yamahy XSR 125 w wersji Legacy

Motocykl Yamaha XSR 125 w wersji Legacy – piękna klasyka na kategorię B

Honda CMX Rebel 1100 DCT

Honda Rebel 1100 z DCT? Czy to udane połączenie klasyki z nowoczesnością sprawdzamy.

Nasza opinia o Harley-Davidson Nightster 975 - nowy Sportster w rodzinie

Nasza opinia o Harley-Davidson Nightster 975 - nowy Sportster w rodzinie

BMW R 18 B recenzja boksera motorrad

BMW R18 B nikt nie przejdzie obojętnie - recenzja baggera od Motorrad

BMW F 850 GS Triple Black

BMW F 850 GS - recenzja średniego z rodziny GSów za to najlepszego w offroad (opinia i dane techniczne)

Yamaha MT 125

Yamaha MT 125 - najlepszy motocykl na początek - cena, informacje i dane techniczne

2023 Yamaha Ténéré 700 i Ténéré 700 Rally Edition

Yamaha Tracer 700 kontra Honda NC750X co wybrać na pierwszy motocykl?

Aprilia shiver 900 recenzja

Recenzja Aprilia Shiver 900, prawie litr, a mocy jednak nie tak dużo