KTM 450 RALLY REPLICA spełnienie marzeń rajdowców? Premiera 2021!

KTM 450 RALLY REPLICA
KTM 450 RALLY REPLICA
465 ocen

Doświadczenia zdobyte na najtrudniejszej arenie wyścigów motocyklowych pomogły wykreować nową wersję wyróżniającego się motocykla rajdowego KTM 450 RALLY REPLICA. Doświadczenia zebrane z pokonanych tysięcy kilometrów i licznych zwycięstw w Rajdzie Dakar i Mistrzostwach Świata w Rajdach Terenowych FIM pozwoliły na określenie kluczowych obszarów do przeprowadzania ulepszeń. Właśnie to sprawia, że planowany na 2021 rok KTM 450 RALLY REPLICA staje się najbardziej pożądaną maszyną rajdową na rynku.

Reklama

Logo autobaza

Sprawdź historię pojazdu

Dewiza KTM „READY TO RACE" została wdrożona w KTM 450 RALLY REPLICA z 2021 roku. W ostatnich latach ten model poprzez limitowane wersje produkcyjne uzyskał wysoki status dzięki pracy i osiągnięciom i wniosków Toby Price'a, Matthiasa Walknera i Sama Sunderlanda z Red Bull KTM Factory Racing. To motocykl zaprojektowany tak, aby wyróżniać się w wieloetapowych rajdach terenowych, spełniać nawet najtrudniejsze wymagania rajdowców i wygrywać.

Ognisty silnik z wtryskiem paliwa SOHC ma pojemność 450 cm3. Ponadto zastosowano zamknięte zawieszenie wkładu WP XACT PRO z zaawansowaną technologią zaworu stożkowego oraz aerodynamikę i ergonomię stworzoną z myślą o intuicyjnej obsłudze w terenie. KTM-450-RALLY-REPLICA-2021-90-degree

Nowości zaciągnięte z Rajdu Dakar

Na 2021 rok KTM udoskonalił pakiet silników, wprowadzając nową skrzynię biegów i poprawiony mechanizm zmiany biegów. Zastosowanie materiałów PANKL Racing Systems w dziale KTM Motorsport oznaczało, że technicy mogli dalej podnosić doskonałą niezawodność motocykla, ale także dodać więcej korzyści dla kierowcy, dzięki zwiększeniu elastyczności skrzyni biegów. W rezultacie KTM 450 RALLY REPLICA ma teraz takie same przełożenia, jak te zastosowane w maszynach mistrzów Rajdu Dakar. KTM-450-RALLY-REPLICA-2021-90-degree Stefan Huber, lider zespołu Red Bull KTM Factory Racing Rally mówi: „Praca trwa. Jesteśmy dumni z 2021 KTM 450 RALLY REPLICA. Dzięki temu modelowi postawiliśmy poprzeczkę bardzo wysoko, dając klientom produkt tak bliski temu, co przygotowujemy i zabieramy na rajdy na całym świecie. Oczywiście zawsze dokonujemy modyfikacji, co oznacza, że ​motocykl z 2021 roku jest znacząco ulepszony. Konstrukcja i konfiguracja skrzyni biegów będą miały znaczenie dla kierowców, którzy będą zmuszeni pchać KTM 450 RALLY REPLICA. Bardzo ważne jest, abyśmy mogli przekazać to, czego się nauczyliśmy, bezpośrednio w ręce użytkowników KTM. Jesteśmy tutaj, aby wygrywać wyścigi, ale tworzenie lepszego produktu jest bardzo ważne i satysfakcjonujące. Osobiście nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę tę niesamowitą maszynę w wyścigach podczas nadchodzącego Rajdu Dakar 2021! "

KTM-450-RALLY-REPLICA-2021-left-rear

2021 KTM 450 RALLY REPLICA to bardzo poszukiwany model w limitowanej edycji, ograniczony do 85 sztuk na całym świecie. Cenę ustalono na poziomie 25.900 EUR (plus VAT i przesyłka), a motocykle będą dostępne od września 2020 r. Pakiet usług i wsparcia jest dostępny dla ograniczonej liczby kierowców na Rajdzie Dakar, a za dodatkową opłatą dla wszystkich modeli KTM Rally. Więcej informacji można uzyskać u autoryzowanego sprzedawcy KTM lub na stronie www.ktm.com.

Stefan Huber, lider zespołu Red Bull KTM Factory Racing Rally mówi: „Praca trwa. Jesteśmy dumni z 2021 KTM 450 RALLY REPLICA. Dzięki temu modelowi postawiliśmy poprzeczkę bardzo wysoko, dając klientom produkt tak bliski temu, co przygotowujemy i zabieramy na rajdy na całym świecie. Oczywiście zawsze dokonujemy modyfikacji, co oznacza, że ​motocykl z 2021 roku jest znacząco ulepszony. Konstrukcja i konfiguracja skrzyni biegów będą miały znaczenie dla kierowców, którzy będą zmuszeni pchać KTM 450 RALLY REPLICA. Bardzo ważne jest, abyśmy mogli przekazać to, czego się nauczyliśmy, bezpośrednio w ręce użytkowników KTM. Jesteśmy tutaj, aby wygrywać wyścigi, ale tworzenie lepszego produktu jest bardzo ważne i satysfakcjonujące. Osobiście nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę tę niesamowitą maszynę w wyścigach podczas nadchodzącego Rajdu Dakar 2021!"

KTM-450-RALLY-REPLICA-2021-right-front

2021 KTM 450 RALLY REPLICA to bardzo poszukiwany model w limitowanej edycji, ograniczony do 85 sztuk na całym świecie. Cenę ustalono na poziomie 25.900 EUR (plus VAT i przesyłka), a motocykle będą dostępne od września 2020 r. Pakiet usług i wsparcia jest dostępny dla ograniczonej liczby kierowców na Rajdzie Dakar, a za dodatkową opłatą dla wszystkich modeli KTM Rally. Więcej informacji można uzyskać u autoryzowanego sprzedawcy KTM lub na stronie www.ktm.com.

Sprawdź też nasze testy motocykli

siedzę z tyłu na Hondzie CB500X

Honda CB500X mały motocykl wielka frajda z jazdy - najlepsza recenzja jaką znajdziesz

Honda ST 1300 na tle malowniczej drogi

Honda ST 1300: Dlaczego warto zainteresować się tym turystycznym motocyklem?

Benelli TRK702x - motocykl do budżetowej turystyki we włoskim stylu

Benelli TRK702x - budżetowa turystyka we włoskim stylu. Dokładny test motocykla, wady i zalety nowości od Benelli.

BMW G310R - idealny motocykl dla początkujących?

BMW G310R: Czy to najlepszy wybór dla początkujących motocyklistów?

BMW R1300GS

Nowe BMW R 1300 GS - nowa era boxera

BMW R nine T recenzja boksera w opcji 719

BMW R Nine T Opcja 719: Wibracje Klasycznej Sztuki Motocyklowej