BMW Motorrad Days 2024 - święto miłośników BMW wraca w Alpy - rezerwujcie urlop na 5-7 lipca

BMW Motorrad Days 2024 powraca w Alpy
BMW Motorrad Days 2024 powraca w Alpy
2346 ocen

Po dwóch udanych Dniach BMW Motorrad w Berlinie w 2022 i 2023 roku, BMW Motorrad będzie kontynuować legendarny format poprzednich wydarzeń w tym roku. Największe na świecie spotkanie BMW Motorrad powróci do Garmisch-Partenkirchen w Alpach. Jest to odpowiedź BMW Motorrad na szczere pragnienie fanów na całym świecie, aby cieszyć się nieskalaną kulturą motocyklową, imprezową atmosferą i wyjątkowymi wrażeniami z jazdy na zapierającym dech w piersiach alpejskim tle.

Reklama

Logo autobaza

Sprawdź historię pojazdu

Historia BMW Motorrad Days

Od ponad 20 lat Dni BMW Motorrad są punktem kulminacyjnym i obowiązkowym w corocznym kalendarzu fanów motocykli z całego świata. Od dwóch lat największe na świecie spotkanie poświęcone marce BMW Motorrad odbywa się w Berlinie, w samym sercu Europy, gdzie od ponad 50 lat powstają motocykle BMW. Wraz z pracownikami BMW Motorrad z całego świata, Dni BMW Motorrad 2023 w Berlinie stanowiły ważny rozdział w historii firmy z okazji 100-lecia BMW Motorrad.

Dzięki dniom BMW Motorrad firma utrzymuje silną więź emocjonalną ze swoją społecznością na całym świecie. Największe na świecie spotkanie BMW Motorrad odbywało się w Garmisch-Partenkirchen przez 18 kolejnych lat w tle wspaniałych widoków alp.

Powrót BMW Motorrad Days w Alpy

A czy jest lepsza lokalizacja dla "Roku GS" niż Garmisch-Partenkirchen ze swoim wspaniałym otoczeniem, krętymi drogami i pobliskimi alpejskimi przełęczami? Jest to idealny teren do wyjątkowych przejażdżek motocyklowych - zwłaszcza z legendarną ikoną jazdy przygodowej.

Właśnie dlatego Dni BMW Motorrad powracają do tego legendarnego miejsca w "Roku GS". Przez trzy dni, od 5 do 7 lipca, BMW Motorrad będzie ekscytować międzynarodową społeczność u podnóża góry Hausberg nowymi produktami, wystawcami, pokazami, jazdami testowymi i, co nie mniej ważne, tradycyjnym bawarskim stylem życia i legendarną imprezową atmosferą.

BMW Motorrad a tym samym Moto Trips przekaże bardziej szczegółowe informacje na temat Dni BMW Motorrad 2024 w późniejszym czasie. Zobacz jak było w zeszłym roku podczas BMW Motorrad Days 2023 w Berlinie

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Czym są BMW Motorrad Days?

BMW Motorrad Days to coroczne wydarzenie organizowane przez BMW, które gromadzi miłośników motocykli z całego świata. Uczestnicy mają okazję do udziału w testach motocykli, pokazach, warsztatach i wielu innych atrakcjach związanych z motocyklami BMW.

Czy do udziału w BMW Motorrad Days muszę być właścicielem motocykla BMW?

Nie, do udziału w BMW Motorrad Days zapraszani są wszyscy entuzjaści motocykli, niezależnie od marki. Jest to świetna okazja do poznania społeczności BMW Motorrad, a także do doświadczenia jazdy na motocyklach BMW dzięki dostępnym testom i pokazom.

Sprawdź też nasze testy motocykli

siedzę z tyłu na Hondzie CB500X

Honda CB500X mały motocykl wielka frajda z jazdy - najlepsza recenzja jaką znajdziesz

Honda ST 1300 na tle malowniczej drogi

Honda ST 1300: Dlaczego warto zainteresować się tym turystycznym motocyklem?

Benelli TRK702x - motocykl do budżetowej turystyki we włoskim stylu

Benelli TRK702x - budżetowa turystyka we włoskim stylu. Dokładny test motocykla, wady i zalety nowości od Benelli.

BMW G310R - idealny motocykl dla początkujących?

BMW G310R: Czy to najlepszy wybór dla początkujących motocyklistów?

BMW R1300GS

Nowe BMW R 1300 GS - nowa era boxera

BMW R nine T recenzja boksera w opcji 719

BMW R Nine T Opcja 719: Wibracje Klasycznej Sztuki Motocyklowej