mała toyota do miasta
1788 ocen

Toyota to marka samochodowa, która słynie ze znakomitych rozwiązań miejskich. Jeśli szukasz dla siebie auta, które pozwoliłoby na komfortowe i sprawne poruszanie się po ciasnych ulicach i parkingach, koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem. Sprawdź, który z najpopularniejszych modeli będzie się do tego najlepiej nadawać.

Reklama

Logo autobaza

Sprawdź historię pojazdu

Nowa Toyota Yaris - mała ale dynamiczna

Model Yaris to jeden z najpopularniejszych samochodów marki Toyota. Został stworzony właśnie z myślą o przestrzeni miejskiej i widać to w każdym elemencie jego designu. Ten jest nowoczesny oraz sportowy i doskonale wpisuje się we współczesne trendy motoryzacyjne.

Nowa Toyota Yaris jest kompaktowa i zwrotna, dzięki czemu zawsze znajdzie dla siebie miejsce na trudno dostępnych parkingach w centrum. Pomimo tego wciąż zapewnia doskonały komfort i wygodę dla kierowcy i wszystkich pasażerów.

To model dostępny w ekonomicznych wersjach hybrydowych o mocy maksymalnej 116 lub 130 KM. W obu przypadkach zapewnia przyspieszenie 0-100 km/h w czasie poniżej 10 sekund. Wyróżnia się jednak przede wszystkim pod względem niskiego zużycia paliwa, które w najoszczędniejszym wariancie może wynosić zaledwie 3,8 litra!

Warto zaznaczyć, że nowa Toyota Yaris to również najtańszy samochód w podanym zestawieniu. Z tego powodu jest doskonałym wyborem dla kierowców o nieco bardziej ograniczonym budżecie.

Nowa Toyota Corolla w wersji Hatchback

Corolla to kolejny model Toyoty, który doskonale odnajduje się w środowisku miejskim. Jest dostępny w wielu różnych wersjach, które różnią się od siebie nadwoziem i osiągami.

Nowa Toyota Corolla Hatchback to doskonały wybór dla tych kierowców, którzy poszukują połączenia sportowego designu z funkcjonalnością pełnoprawnego miejskiego samochodu. Kompaktowe rozmiary połączone z pokaźną mocą gwarantują dynamiczne wrażenia z jazdy.

Nowoczesny model Corolli jest dostępny z automatyczną skrzynią biegu w wersjach z silnikiem 1.8 i 2.0. W obu przypadkach mowa o rozwiązaniach hybrydowych. Gwarantuje to niskie spalanie przy zachowaniu wysokiej mocy maksymalnej, która w przypadku większego napędu równa się 196 KM!

Jak przystało na auta tego renomowanego japońskiego producenta, nowa Toyota Corolla na nadwoziu Hatchback jest naszpikowana nowoczesną technologią. Obejmuje ona między innymi responsywny ekran dotykowy sterujący funkcjonalnościami auta, cyfrowy kokpit a także liczne systemy bezpieczeństwa.

Nowa Corolla Sedan - klasyczny design

Corolla to tak doskonały model, że warto zatrzymać się przy nim na dłużej, tym razem w wersji Sedan. Spodoba się ona osobom ceniącym elegancki design i wysoki komfort jazdy.

Nowa Corolla Sedan znajduje się w podobnym przedziale cenowym, co model z nadwoziem Hatchback. Oznacza to, że przy decydowaniu pomiędzy nimi dwoma można z powodzeniem zdać się na osobiste preferencje estetyczne.

Choć warto zaznaczyć, że Corolla Sedan nie jest dostępna w wersjach z hybrydowym silnikiem 2.0. Zamiast tego oferuje jednak rozwiązania w pełni benzynowe, więc może być świetnym wyborem dla tych, którzy wolą klasyczne napędy.

Nowa Corolla Sedan to bardzo wszechstronny samochód. Sprawdzi się równie dobrze podczas codziennej jazdy do pracy, jak i przy dalekich wakacyjnych podróżach. Jeśli się na nie zdecydujesz, z pewnością będzie służyć Ci przez wiele długich lat!

Artykuł sponsorowany