Urban Collection od BMW Motorrad to najnowsza kolekcja tekstylnego bagażu dla miejskich podróżników

Urban Collection od BMW Motorrad
Urban Collection od BMW Motorrad
1174 ocen

Czy to w codziennej jeździe, czy podczas długiej trasy, czy też w podróży pełnej przygód - od dziesięcioleci BMW Motorrad oferuje doskonałe rozwiązania bagażu motocyklowego zarówno sztywnych kufrów z aluminium i tworzyw sztucznych jak i bagażu miękkiego: sakw motocyklowych, plecaków, thankbagów czy toreb.

Reklama

Logo autobaza

Sprawdź historię pojazdu

Urban Collection od BMW Motorrad

Wraz z nową kolekcją miejską (urban collection) BMW Motorrad prezentuje kolejną generację toreb na bak, plecaków oraz toreb bocznych i tylnych, obok istniejącej już kolekcji czarnej. Wykonane z wysokiej jakości materiałów łatwych w pielęgnacji (materiał zewnętrzny 100% PA z powłoką TPU, podszewka 100% PES), łączą wysoką trwałość i funkcjonalność z atrakcyjnym wzornictwem.

Torby na zbiornik z kolekcji Urban

Urban Collection thankbagi od BMW Motorrad Trzy nowe torby na zbiornik z kolekcji Urban, dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, spełniają niemal wszystkie wymagania motocyklistów. Torba na zbiornik Urban Collection Large (GS) (11 - 16 litrów) została zaprojektowana specjalnie dla motocykli o stromo nachylonym kształcie zbiornika, natomiast torba na zbiornik Urban Collection Large (11 - 16 litrów) została opracowana dla motocykli o półokrągłym kształcie zbiornika. Tank Bag Urban Collection Small (5 litrów) stanowi trzeci wariant, gdy nie potrzeba tak wiele miejsca.

Dzięki antypoślizgowej wyściółce z pianki na spodzie i paskowi mocującemu torby na bak, które są wyposażone w wyjmowane wodoodporne torby wewnętrzne, można je łatwo i pewnie zamocować. Zatrzaski z przodu i z tyłu ułatwiają także tankowanie. Zaczepy można również przymocować do bagażnika lub siedzenia pasażera.

Urban Collection dwukierunkowy zamek błyskawiczny

Wszystkie torby na bak są wyposażone w wodoodporny i zamykany dwukierunkowy zamek błyskawiczny w komorze głównej, zamykaną na zamek błyskawiczny kieszeń w pokrywie, otwór na kabel do ładowania od wewnątrz oraz kolorową wyściółkę wewnętrzną dla lepszej widoczności.

Tankbagi Urban Collection Large / (GS) oferują również wodoodporną, przezroczystą komorę z możliwością dotyku. Dla łatwej obsługi ekranów smartfonów czy tabletów. Do wszystkich trzech modeli dostępne są oddzielne mocowania do pasów motocyklowych.

Plecak Urban Collection

BMW Motorrad Urban Collection plecak

Plecak Urban Collection o pojemności 20 litrów jest idealnym towarzyszem jednodniowych wycieczek lub podróży do pracy i posiada wiele praktycznych funkcji. Wodoodporna komora główna z wodoszczelnym, gumowanym dwukierunkowym zamkiem błyskawicznym jest wyposażona w przegrodę na laptopa (do 15''). Dwie zewnętrzne kieszenie oferują praktyczną przestrzeń do przechowywania rzeczy, które muszą być szybko pod ręką. Wewnętrzna kieszeń z siatki, kolorowa podszewka zapewniająca lepszą widoczność, uchwyt do przenoszenia oraz regulowane paski na ramię, klatkę piersiową i biodro dopełniają szeregu funkcji. Odblaskowe paski zapewniają lepszą widoczność.

Sakwy motocyklowe BMW Urban Collection

Torby boczne Urban Collection Large (16 litrów) i Urban Collection Small (10 litrów) oferują wodoodporną komorę główną, pojemność, którą można regulować za pomocą pasków kompresyjnych, oraz paski odblaskowe poprawiające widoczność.

BMW Motorrad Urban Collection sakwy motocyklowe

Dzięki pomysłowemu systemowi szybkiego odpinania torbę boczną Urban Collection Large można przymocować do motocykla bez pasków. Ponadto jest wyposażona w wodoodporną i wyjmowaną torbę wewnętrzną, w której znajduje się:

  • wyściełana przegroda na laptopa 15",
  • uchwyt na klucze,
  • przegroda na smartfon,
  • siatkowa przegroda na bidon
  • oraz przegroda zapinana na zamek błyskawiczny.
BMW Motorrad Urban Collection torba centralna

Dzięki stylowemu wzornictwu, chowanym rączkom i dużemu uchwytowi do noszenia, torby tylne Urban Collection Large i Urban Collection Small zawsze dobrze się prezentują, nawet po zejściu z motocykla.

BMW Motorrad Urban Collection torba centralna - wnętrze

Główna komora jest wyłożona kolorową podszewką i dzięki dużemu otworowi może pomieścić nawet kask, a regulowane paski z klamrami zapewniają bezpieczne trzymanie się na motorze.

Szczególnie warto zwrócić uwagę na zamek błyskawiczny umożliwiający zwiększenie pojemności z 50 do 60 litrów lub z 37 do 45 litrów.

BMW Motorrad Urban Collection torba centralna o pojemności 50 litrów

Sprawdź też nasze testy motocykli

siedzę z tyłu na Hondzie CB500X

Honda CB500X mały motocykl wielka frajda z jazdy - najlepsza recenzja jaką znajdziesz

Honda ST 1300 na tle malowniczej drogi

Honda ST 1300: Dlaczego warto zainteresować się tym turystycznym motocyklem?

Benelli TRK702x - motocykl do budżetowej turystyki we włoskim stylu

Benelli TRK702x - budżetowa turystyka we włoskim stylu. Dokładny test motocykla, wady i zalety nowości od Benelli.

BMW G310R - idealny motocykl dla początkujących?

BMW G310R: Czy to najlepszy wybór dla początkujących motocyklistów?

BMW R1300GS

Nowe BMW R 1300 GS - nowa era boxera

BMW R nine T recenzja boksera w opcji 719

BMW R Nine T Opcja 719: Wibracje Klasycznej Sztuki Motocyklowej