BMW R 1300 GS Trophy Competition
1291 ocen

Gdy w dniach 15-20 września 2024 r. 22 drużyny narodowe - w tym sześć drużyn kobiecych i 16 męskich - z łącznie 60 zawodnikami będą rywalizować o upragnione trofeum podczas BMW Motorrad International GS Trophy 2024 Namibia, będą mogli polegać na motocyklu BMW R 1300 GS w wersji Trophy [zobacz zdjęcia].

Reklama

Logo autobaza

Sprawdź historię pojazdu

R 1300 GS Trophy Competition Bike close up

R 1300 GS Trophy Competition został opracowany wyłącznie na potrzeby tych zawodów, które odbywają się na bazie R GS od 2008 roku i jest wyposażony na każdą ewentualność dzięki specjalnym akcesoriom. Duży GS z potężnym silnikiem typu bokser jest wyposażony w podwyższenie kierownicy, osłonę silnika, osłonę podwozia i ramy, regulowane dźwignie zmiany biegów i hamulca, podnóżki GS Vario, osłonę reflektora i białe przedłużenia osłony dłoni. Opony terenowe Karoo 4 z porządnym bieżnikiem na czarnych szprychowanych obręczach i pojedynczą kanapą. Zostały zaprojektowane tak, aby poradzić sobie z wymagającym terenem BMW Motorrad International GS Trophy 2024 Namibia w Afryce Wschodniej.

R 1300 GS Trophy Competition Bike jumping

Konfiguracja motocykla konkursowego R 1300 GS Trophy

Chociaż BMW Motorrad Competition Bike nie jest dostępny w sprzedaży w dokładnie tej formie, bazuje on na wariancie modelu R 1300 GS Trophy, z wyjątkiem kilku szczegółów, takich jak naklejki, duża osłona miski olejowej i dźwignia zmiany biegów. Podstawowy metaliczny kolor Racing Blue mówi wszystko: z czerwono-białymi paskami i napisami, w połączeniu z matową białą metaliczną tylną ramą, R 1300 GS Trophy dosłownie zaostrza apetyt na sportową jazdę w terenie - 22 zespoły doświadczą tego na swoich motocyklach R 1300 GS Trophy Competition we wrześniu.

R 1300 GS Trophy Competition Bike standing still

W duchu najwyższych kompetencji terenowych, Trophy jest fabrycznie wyposażony w osłony chłodnicy chroniące przed uszkodzeniami, na przykład przed odpryskami kamieni. Wytrzymałe koła szprychowe są również częścią wyposażenia terenowego. Są one standardowo dostarczane z czarnymi obręczami, a także dostępne w kolorze złotym jako opcja fabryczna.

BMW F 900 GS Trophy Marshal Bike - sportowy, terenowy GS

GS Trophy Marshals, którzy bezpiecznie poprowadzą uczestników przez trudny teren Namibii, mogą również polegać na wysokim poziomie doświadczenia w jeździe terenowej. Oparty na modelu F 900 GS, F 900 GS Trophy Marshal Bike to oferta premium BMW Motorrad w segmencie średniej klasy turystycznych motocykli enduro.

R 1300 GS Trophy Competition Bike dirty road

Z mocą 77 kW (105 KM) i znacznie szerszym zakresem zastosowań dzięki znacznie ulepszonym właściwościom terenowym i drastycznemu zmniejszeniu masy o 14 kg w porównaniu do swojego poprzednika, sportowy przedstawiciel modeli GS z serii F - podobnie jak R 1300 GS Trophy Competition Bike - czuje się w Namibii jak w domu.