Usuwanie wgnieceń po kolizjach compet.pl
1699 ocen

Podróżowanie samochodem osobowym lub dostawczym na co dzień zawsze generuje ryzyko, że dojdzie do kolizji albo wypadku. Niektórych sytuacji drogowych nie da się przewidzieć. W przypadku uszkodzenia karoserii pojazdu niezbędne jest wykonanie napraw blacharsko-lakierniczych. Sprawdź, kto może zająć się usuwaniem wgnieceń.

Reklama

Logo autobaza

Sprawdź historię pojazdu

Kierowcy samochodów mają obowiązek wykupienia wyłącznie polisy OC pojazdu. Takie ubezpieczenie niestety nie zabezpiecza interesów sprawcy kolizji lub wypadku. Aby mieć pełną ochronę i nie płacić za usuwanie wgnieceń, potrzebujesz kompleksowej polisy OC + AC + NNW.

Jak przebiega proces usuwania wgnieceń z karoserii auta?

Naprawy związane z usługą usuwanie wgnieceń są realizowane przez wiele serwisów blacharsko-lakierniczych w Polsce. Oddając uszkodzone auto do warsztatu, możesz liczyć na profesjonalne usuwanie wgnieceń, ubytków, rdzawego nalotu, a także na nałożenie nowej powłoki lakierniczej.

Procedury związane z usuwaniem wgnieceń przebiegają zgodnie z ustalonym harmonogramem prac w warsztacie.

  1. Przyjęcie pojazdu na halę warsztatową.
  2. Ocena uszkodzeń.
  3. Dobór odpowiednich narzędzi do wyciągania tzw. wgniotek.
  4. Korekta lakieru lub malowanie całego elementu na nowo.

Likwidacja wgnieceń na własną rękę mogłaby okazać się niemożliwa lub efekty prac byłyby niezadowalające. Lepiej skontaktować się z profesjonalnym serwisem Compet i skorzystać z usług usuwania wgnieceń. Więcej o możliwościach serwisowych tej firmy znajdziesz na stronie internetowej www.compet.pl.

W jakich sytuacjach warto skorzystać z pomocy w usuwaniu wgnieceń?

Na drodze zawsze może przydarzyć się kolizja, która spowoduje całkiem spore uszkodzenia karoserii samochodowej. W takich sytuacjach nie warto zwlekać – lepiej skorzystać ze wsparcia profesjonalnego serwisu.

Fachowa naprawa wgnieceń często obejmuje: szpachlowanie, uzupełnianie ubytków, szlifowanie oraz lakierowanie. Precyzyjnie wykonana usługa w warsztacie samochodowym to gwarancja, że naprawiony element będzie wyglądał jak przed uderzeniem. Sytuacje, w których warto skorzystać z usuwania wgnieceń przez doświadczony serwis to:

  • gradobicie,
  • kolizja lub wypadek drogowy,
  • uderzenie w element infrastruktury miejskiej lub budynek (przez nieuwagę).

Zawsze wtedy, kiedy powłoka blacharsko-lakiernicza Twojego auta ulegnie uszkodzeniu, możesz skorzystać ze wsparcia profesjonalistów i przywrócić wygląd pojazdu do dawnej świetności.

Ile kosztuje usuwanie wgnieceń po kolizjach?

Nowoczesne metody PDR (Paintless Dent Repair) to bezinwazyjne sposoby na usuwanie wgnieceń w karoseriach samochodowych. W ten sposób można zredukować koszty i przyśpieszyć proces naprawy. Średnie ceny napraw blacharskich zaczynają się od kilkuset złotych w górę.

Ostateczna cena usuwania wgnieceń jest uzależniona od poziomu uszkodzeń, wielkości elementu oraz konieczności lakierowania naprawionej powłoki. Karoseria pojazdu to wizytówka każdego samochodu, dlatego warto o nią dbać niezależnie od całkowitych kosztów napraw.

Artykuł sponsorowany