akumulator-noco-nlp
1061 ocen

NOCO NLP – koniec problemów z zapalaniem motocykla. NOCO NLP to gama nowoczesnych, motocyklowych akumulatorów wykonanych w technologii LiFePO4. Są najlepszym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy mają już dość problemów z rozruchem, a jednocześnie szukają sposobu na zredukowanie masy motocykla.

Reklama

Logo autobaza

Sprawdź historię pojazdu

Nawet w najlepszych motocyklach, na wiosnę może zabraknąć prądu. Zimowy przestój zazwyczaj odbija się negatywnie na kondycji akumulatora. Nie każdy ma przecież do dyspozycji ogrzewany garaż i pamięta, żeby okresowo podłączać akumulator do ładowarki.

Akumnulatory odporne na zimę

Wszystkim, którzy z tego powodu będą zmuszeni do zakupu nowego akumulatora polecamy uwadze ofertę NOCO NLP. Obejmuje ona nowoczesne akumulatory litowe (LiFePO4) odporne na procesy zasiarczania czy działanie wody. Akumulatory NLP są lekkie i małe, a przy tym znacznie bardziej wydajne od tradycyjnych. Mówimy tutaj o wyższym prądzie rozruchowym, wydłużonej sprawności (do 50 tys. cykli rozruchów) i wyraźnie dłuższej żywotności (do 2 tys. cykli ładowania). Dodatkowe wsparcie stanowi zaawansowany system zarządzania, który odpowiada między innymi za ochronę przed przeładowaniem, ekstremalnym nagrzaniem, zwarciem czy rozładowaniem.

Jakie akumulatory produkuje NOCO NLP

Gamę NOCO NLP tworzy pięć modeli akumulatorów 12V: NLP5 (2Ah, 250A), NLP9 (3Ah, 400A), NLP14 (4Ah, 500A), NLP20 (7Ah, 600A) i NLP30 (7,8Ah, 700A). Producent zadbał o to, aby pasowały one do standardowych mocowań. Albo można je zamontować dokładnie tak samo jak zdemontowany akumulator tradycyjny, albo skorzystać ze specjalnych adapterów pomagających w optymalnym dopasowaniu, np. wysokości. Stabilność mocowania zapewnia specjalny system ze śrubą zabezpieczającą.

Nie tylko akumulatory do motocykli

Budowę akumulatorów NOCO NLP oparto na zaawansowanej elektronice. Zarządza ona nie tylko zgromadzoną energią, ale też procesem ponownego ładowania. Rekomendowane są do tego inteligentne ładowarki NOCO z serii Genius, które po automatycznym rozpoznaniu stanu dopasowują cały proces. Co więcej, mogą podjąć pracę nawet przy zerowym poziomie naładowania. Dla przykładu, model Genius 1 przy NLP5 potrzebuje do tego 120 minut, zaś Genius 10 do NLP30 zaledwie 48 minut.

Wielu motocyklistów dość długo waha się przed inwestycjami w nowoczesną technologię. Nowoczesne akumulatory w technologii LiFePo4 NOCO NLP są jednak rozwiązaniem, które faktycznie ułatwia życie i będzie służyć z powodzeniem przez wiele lat. Więcej informacji na temat akumulatorów na stronie www.no.co

Materiał partnera