audi na tle zielonych pól
680 ocen

Elektryczne Audi to nie tylko symbol innowacji i zaawansowanej technologii, ale także elegancji i wyrafinowanego stylu. Producent zadbał o to, by każdy mógł znaleźć swoje idealne elektryczne Audi spośród gamy ekomodeli, które wyróżniają się nie tylko ekologicznym napędem, ale także eleganckim designem.

Reklama

Logo autobaza

Sprawdź historię pojazdu

Audi e-tron GT to prawdziwe arcydzieło inżynierii i designu. Zachwycający swoim dynamicznym wyglądem, ten model elektryczny przyciąga uwagę nie tylko swoją sylwetką, ale także podświetlanym na całej długości tyłem, nadając mu wyjątkowy charakter na drodze. Wnętrze jest równie imponujące, oferując przestronność i elastyczność, którą doceni każdy kierowca.

Audi Q8 e-tron

Audi Q8 e-tron to połączenie luksusu, wygody i wydajności. Ten nowoczesny SUV elektryczny zachwyca swoim prestiżowym wyglądem i przestronnym wnętrzem, które jest na tyle elastyczne, że możesz powiększyć bagażnik nawet do 1490 litrów. Dodatkowo, system dźwiękowy SONOS premium sound zapewnia nieskazitelne doznania podczas podróży.

Finansowanie Audi

Stać Cię na posiadanie nowego elektrycznego Audi dzięki atrakcyjnym opcjom finansowania, takim jak leasing oferowany przez Volkswagen Financial Services. Dzięki Audi Perfect Lease, możesz mieć swoje nowe Audi z minimalną opłatą wstępną lub bez niej, spłacając jedynie prognozowany spadek wartości pojazdu w trakcie finansowania. Możliwość wyboru na końcu umowy, czy to wykupienia samochodu, czy zwrotu go do salonu, daje pełną elastyczność.

Jeśli jesteś właścicielem firmy, Audi Perfect Lease to doskonała opcja, która pozwala Ci na użytkowanie auta nawet bez posiadania wolnych środków na początek. A dla klientów indywidualnych opcja kredytu JAK ABONAMENT dają szansę na posiadanie wymarzonego Audi bez zmartwień finansowych w niskiej racie.

NAJEM - kompleksowe rozwiązanie dla Twojej wygody

Jeśli cenisz sobie komfort użytkowania i chcesz mieć wszystkie najważniejsze usługi w jednej miesięcznej opłacie, NAJEM Audi to dla Ciebie. Oferowany przez Volkswagen Financial Services, ten kompleksowy pakiet usług obejmuje serwis, ubezpieczenie, assistance, auto zastępcze i wiele innych, zapewniając Ci pełną wygodę i bezpieczeństwo.

Elektryczne modele Audi, takie jak Audi e-tron GT i Audi Q8 e-tron, nie tylko spełniają oczekiwania pod względem wydajności, komfortu i stylu, ale również są dostępne dzięki elastycznym opcjom finansowania oferowanym przez Volkswagen Financial Services. Dzięki nim, posiadanie elektrycznego Audi staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Skonsultuj się z doradcami Volkswagen Financial Services, numerem 1 w finansowaniu samochodów*.

  • Źródło: SAMAR, CEPIK; LEASING/CFM - rejestracje 2023

Artykuł sponsorowany