Parady Ducatisti We Ride As One odbędą się już 4 maja

Parada Ducatisti maj 2024 Polska
Parada Ducatisti maj 2024 Polska
958 ocen

Już 4 maja 2024 roku entuzjaści Ducati z Polski i całego świata zjednoczą się w ramach parady We Ride As One, poprzedzającej światowe święto fanów motocykli – World Ducati Week. Wydarzenie to będzie doskonałą okazją do wyrażenia pasji do motocykli Ducati i poczucia przynależności do globalnej społeczności Ducatisti. W Polsce parady rozbrzmiewać będą w dziewięciu miastach, łącząc serca fanów szybkich maszyn.

Reklama

Logo autobaza

Sprawdź historię pojazdu

Trzecia edycja poprzedza World Ducati Week 2024, czyli największe wydarzenie, którego nie może przegapić żaden zagorzały fan motocykli oraz marki Ducati. WDW odbędzie się od 26 do 28 lipca na torze Misano World Circuit imienia Marco Simoncelliego we Włoszech, a We Ride As One to doskonała okazja, aby rozgrzać silniki i zjednoczyć się ze społecznością Ducatisti jeszcze przed rozpoczęciem najważniejszego święta w kalendarzu włoskiego producenta motocykli.

Historia World Ducati Week (WDW)

World Ducati Week to coroczne wydarzenie, które gromadzi miłośników marki Ducati z całego świata. Jego początki sięgają końca lat 90., a z biegiem lat WDW ewoluowało, stając się największym zlotem fanów Ducati. Spotkanie to jest nie tylko okazją do wspólnego świętowania pasji do motocykli, ale również momentem, w którym uczestnicy mogą podziwiać najnowsze modele, uczestniczyć w wyścigach, warsztatach i spotkaniach z gwiazdami sportu motorowego. Wydarzenie, odbywające się na torze Misano World Circuit we Włoszech, co roku przyciąga dziesiątki tysięcy uczestników, tworząc niezapomnianą atmosferę jedności i wspólnego entuzjazmu.

World Ducati Week

O co chodzi z We Ride As One?

We Ride As One jest relatywnie nowym wydarzeniem w kalendarzu Ducati, zainicjowanym jako sposób na zjednoczenie społeczności Ducatisti na całym świecie poprzez wspólną pasję do motocykli. Jego pierwsza edycja miała miejsce kilka lat temu i szybko stała się jednym z kluczowych wydarzeń dla fanów marki, podkreślającą ich wspólnotę i ducha kolektywnej radości z jazdy. Parady We Ride As One organizowane są w wielu miastach na całym świecie, gdzie uczestnicy mają okazję spotkać się, wymieniać doświadczeniami i świętować swoją pasję do Ducati. Wydarzenie to stanowi wspaniałą okazję do prezentacji ducha marki oraz jej globalnego zasięgu, pokazując jednocześnie lokalne społeczności Ducatisti zrzeszone wokół wspólnych wartości i zainteresowań.

Dealerzy Ducati z całego świata przy wsparciu Oficjalnych Klubów Ducati (DOC) już pracują nad organizacją programu tego wyjątkowego dnia, którego wspólnym mianownikiem będzie duma z przynależności do wielkiej rodziny i chęć bycia razem w imię pasji do maszyn z Borgo Panigale oraz jazdy na motocyklach.

We Ride As One

Jak wyglądały parady w 2023?

W 2023 roku 15 000 entuzjastów z ponad 50 krajów na całym świecie ubarwiło ulice swoich miast na motocyklach Ducati. Parady odbywały się między innymi we Florencji, w Rzymie, Londynie, Dublinie, Madrycie, Tokio, Monachium, Szanghaju, Dubaju, Rio de Janeiro, New Delhi, Bangkoku, Amsterdamie i Sydney. W Polsce Ducatisti spotkali się w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Gdańsku, Toruniu, Szczecinie, Katowicach i Krakowie. Zobacz zeszłoroczna relację z We Ride As One w polskich miastach.

Kiedy odbędzie się parada Ducatisti We Ride As One w 2024?

Data, którą należy zapisać w kalendarzu to sobota 4 maja 2024 roku, a wydarzenia w każdym z miast rozpoczną się w salonach dealerskich Ducati. Aby odkryć lokalną inicjatywę zapraszamy wszystkich entuzjastów do kontaktu z dealerami.

Parady We Ride As One to rozgrzewka przed wielkim światowym spotkaniem World Ducati Week 2024, które odbędzie się w lipcu na włoskim torze w Misano. Bilety na udział w wyjątkowym wydarzeniu, które symbolizuje pasję do Ducati są już dostępne na stronie ducati.com.

Więcej informacji na stronie ducatipolska.pl, a także na profilach Ducati Polska na Facebooku i Instagramie. Będziemy relacjonować i udostępniać relacje z parad z różnych miast, więc zachęcamy do dodawania wzmianek @ducati oraz @ducati.polska, a także hasztagów #WeAreDucati i #WeRideAsOne.

Aby poznać szczegóły i wziąć udział w wydarzeniu We Ride As One w dniu 4 maja 2024 roku wystarczy skontaktować się ze swoim dealerem Ducati.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

W jakich miastach w Polsce odbędzie się wydarzenie?

W Polsce wydarzenia odbędą się w aż dziewięciu miastach – w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Toruniu, Szczecinie i Poznaniu

Kiedy będzie We Ride As One 2024?

Ducati oficjalnie potwierdza, że światowa impreza We Ride As One powraca i odbędzie się w sobotę 4 maja 2024 roku.

Sprawdź też nasze testy motocykli

siedzę z tyłu na Hondzie CB500X

Honda CB500X mały motocykl wielka frajda z jazdy - najlepsza recenzja jaką znajdziesz

Honda ST 1300 na tle malowniczej drogi

Honda ST 1300: Dlaczego warto zainteresować się tym turystycznym motocyklem?

Benelli TRK702x - motocykl do budżetowej turystyki we włoskim stylu

Benelli TRK702x - budżetowa turystyka we włoskim stylu. Dokładny test motocykla, wady i zalety nowości od Benelli.

BMW G310R - idealny motocykl dla początkujących?

BMW G310R: Czy to najlepszy wybór dla początkujących motocyklistów?

BMW R1300GS

Nowe BMW R 1300 GS - nowa era boxera

BMW R nine T recenzja boksera w opcji 719

BMW R Nine T Opcja 719: Wibracje Klasycznej Sztuki Motocyklowej