KTM 390 Adventure 2023
1738 ocen

Czasami jako motocyklista chcesz po prostu najbardziej efektywnego sposobu dotarcia z punktu A do punktu B. KTM 390 ADV to motocykl, który bez końca kusi alternatywną ścieżką. To właśnie tutaj na pierwszy plan wysuwa się czysta użyteczność i wspaniała moc oraz inżynieria prowadzenia KTM 390 ADVENTURE - nowa edycja ze szprychowanymi kołami z 2023 roku.

Reklama

Logo autobaza

Sprawdź historię pojazdu

2023 KTM 390 ADVENTURE

KTM 390 Adventure 2023 r - maszyna do przemierzania dalekich tras i idealne rozwiązanie na codzienny dojazd do pracy

2023 KTM 390 ADVENTURE

Poznaj najnowszy i niezwykle zaawansowany motocykl z rodziny KTM ADVENTURE. KTM 390 ADVENTURE edycja 2023 r. to nie tylko maszyna do przemierzania dalekich tras, ale również idealne rozwiązanie na codzienny dojazd do pracy, a może odwrotnie? Chcesz mieć wszechstronne i niezawodne narzędzie, które pozwoli Ci na lekkie eskapady off-roadowe? Nic prostszego. Pragniesz motocykla, który zapewni Ci moc i zwinność potrzebne na dłuższą wycieczkę z przyjaciółmi? Łatwe zadanie. Potrzebujesz nowoczesnego i zaawansowanego motocykla, który pozwoli Ci odkryć uroki tras i spełni wymagania dla kategorii A2? W takim razie nie musisz już szukać dalej.

Design: Odświeżony wygląd i jeszcze większe możliwości off-roadowe

2023 KTM 390 ADVENTURE

W 2023 roku KTM wprowadził na rynek odświeżony wygląd KTM 390 ADVENTURE oraz jeszcze większe możliwości off-roadowe. Motocykl wyposażono w trwałe i lekkie czarne koła ze stopu aluminium i obręcze (19” przód i 17” tył), dzięki czemu nawet najtrudniejsze wstrząsy i kamienie nie będą przeszkodą w Twojej podróży.

Układ napędowy: Imponujący silnik 4-suwowy i system oddychania zgodny z wymogami emisji Euro5

2023 KTM 390 ADVENTURE

Jeśli chodzi o układ napędowy, KTM 390 ADVENTURE 2023 r wyposażony jest w imponująco kompaktowy silnik 4-suwowy o pojemności 373cc, który korzysta z podwójnych wałków rozrządu w głowicy, czterech zaworów, wałka wyważającego i elektronicznego wtrysku paliwa. Dwa katalizatory zapewniają, że system oddycha zgodnie z wymogami emisji Euro5, a wzorcowy projekt zbiornika na paliwo o pojemności 14,5 litra zwiększa przyjazność dla środowiska tego konkretnego motocykla KTM ADVENTURE. Silnik generuje moc 44 KM i moment obrotowy 37 Nm przy 7000 obr./min.

Funkcje: System Ride-by-wire, kontrola trakcji, ABS z funkcją skręcania, tryb OFFROAD i powiązane ABS OFFROAD

2023 KTM 390 ADVENTURE

Motocykl KTM 390 ADVENTURE, choć posiada mniejsze wymiary i specyfikacje niż jego więksi bracia, nie brakuje mu funkcji potrzebnych do odbywania offroadowych przygód. System:

 • Ride-by-wire,
 • kontrola trakcji motocykla,
 • ABS z funkcją skręcania,
 • tryb OFFROAD (więcej luzu na tylnym kole) i powiązane ABS OFF-ROAD (odłączenie na tylnym kole, zredukowanie na przednim) są administrowane przez przepustnicę 46 mm i sprzęgło ślizgowe, a informacje są wyświetlane na 5-calowym kolorowym wyświetlaczu TFT i intuicyjnym przełączniku na kierownicy.

KTM 390 ADV ergonomiczny i komfortowy

2023 KTM 390 ADVENTURE

Lekka waga i niezrównana zwinność są częściowo zapewnione przez ramę, która czerpie wzorce projektowe z rajdówek KTM. Design i konstrukcja subramy tworzą zrównoważone połączenie czucia, elastyczności i długotrwałego komfortu, a nawet wydech został zoptymalizowany dla doskonałej centralizacji. Układ WP Suspension APEX jest regulowany pod względem naprężania i tłumienia. Uzyskuje rzadkie połączenie z drogą i wprowadza w osłupienie efektywnością na szlaku.

2023 KTM 390 ADVENTURE

Dwu częściowe siedzenie (które można łatwo zdjąć, aby ujawnić przestrzeń do przechowywania i wymieniać z innymi modelami w kolekcji KTM PowerParts), światła LED, przednia szyba z dwoma pozycjami i szerokie stopki na cały dzień jazdy, hamulce Brembo BYBRE (320 mm na przodzie i 230 mm na tyle, z czterotłoczkowymi zaciskami na przodzie) i KTM 390 ADVENTURE 2023 jest gotowy do wyprawy. Żyjesz pełnią przygód!

2023 KTM 390 ADVENTURE

2023 KTM 390 ADVENTURE highlights

Jeśli jesteś fanem jazdy off-roadowej, to nowy KTM 390 Adventure 2023 jest motocyklem dla Ciebie. Wzbogacony o:

 • Nowe, mocniejsze koła z aluminiowymi szprychami, które zapewniają dodatkową wytrzymałość i najlepsze możliwości jazdy w terenie dzięki oponom CONTINENTAL TKC70;
 • Odświeżony design z nową kolorystyką i grafiką, który dodaje motocyklowi świeżego i sportowego wyglądu;
 • Niezawodny silnik o pojemności 373 cc, który generuje 44 KM mocy i 37 Nm momentu obrotowego, a także spełnia normy emisji Euro5;
 • Lekka i wytrzymała rama z rurkami ze stali z regulowanymi widelcami WP APEX 43mm i amortyzatorem;
 • Elektronika od Boscha, która umożliwia korzystanie z najnowszej generacji systemów kontroli trakcji i ABS w zakrętach;
 • Waga na poziomie 172 kg z pełnym zbiornikiem paliwa o pojemności 14,5 litra i najniższe miejsce siedzenia na poziomie 830 mm;
 • Szeroki wybór części i akcesoriów KTM PowerParts, w tym dodatków, elementów pozafabrycznych, detali stylistycznych i wyposażenia do jazdy.
2023 KTM 390 ADVENTURE

Na 2023 KTM 390 ADVENTURE dostępny jest w dwóch wersjach: na szprychach oraz na lanych aluminiowych felgach w malowaniach:

 • czarny/pomarańczowy lub
 • niebieski/pomarańczowy.

Obie wersje będą dostępne na początku roku u dealerów KTM już teraz wiemy, że szprychowana wersja KTM 390 Adventure wyceniona została na 34 tysiące złotych.