KTM Adventure Rally - Norwegia wita wszystkich miłośników motocykli KTM!

2345 ocen

Jako najlepiej poinformowany portal adv w Polsce śpieszymy z najnowszą informacją od pomarańczowych. Kojarzycie BMW GS Thropy czy Honda Adventure Roads? KTM ma również imprezę dla swoich klientów. W tym roku KTM Adventure Rally zaprasza do Norwegii!

Reklama

Logo autobaza

Sprawdź historię pojazdu

KTM Adventure Rally

Gdzie i kiedy odbędzie się KTM Adventure Rally 2023?

KTM Adventure Rally to wyjątkowe wydarzenie, skierowane do wszystkich miłośników jednośladów marki KTM. W dniach 24-28 lipca 2023 roku w północnej Europie, motocykliści i fani marki KTM spotkają się, by wspólnie doświadczać niezapomnianych przygód i wrażeń. Miejsca na KTM Adventure Rally są zawsze ograniczone i cieszą się dużym zainteresowaniem, szczególnie po udanych imprezach w ostatnich latach we Włoszech, Bośni, Grecji i Francji.

Norwegia zaprosi co najmniej 150 zawodników, by zakwaterowali się w Hotelu Kvitfjell, blisko Lillehammer. 24 osoby będą mieć możliwość dołączenia do czterech grup z przewodnikami, a reszta uczestników będzie mogła samodzielnie poruszać się po trasie dzięki instrukcjom GPS. Ambasadorzy KTM, tacy jak Chris Birch, będą dostępni w celu pomocy, instrukcji i opowiadania historii. Każdy dzień w programie będzie zakończony kolacją, muzyką i rozrywką, a techniczny zespół KTM zadba o to, by motocykle w kolorze pomarańczowym były w idealnym stanie na nadchodzące kilometry.

Zobacz też: Honda Adventure Roads Islandia 2022

Wszystkie kłopoty związane z noclegiem i poszukiwaniem doskonałego połączenia pięknych i wyzwających tras zostały usunięte. Wystarczy pojawić się z motocyklem KTM, nastawieniem do przygód w Skandynawii i gotowością do zbierania niezapomnianych wspomnień!

Zobacz poprzednią edycję KTM Adventure Rally 2022

Jeśli chcesz poczuć więcej lub zobaczyć, o co w tym wszystkim chodzi, obejrzyj film zza kulis z edycji 2022 w południowej Francji.

Zaklep miejsce online

Po raz pierwszy rezerwacje na KTM ADVENTURE RALLY będą dokonywane online, zgodnie z polityką kto pierwszy ten lepszy. Portal będzie otwarty dla rezerwacji w dniu 28 lutego 2023, gdzie zostaną podane szczegóły dotyczące cen.

KTM ADVENTURE RALLY to przede wszystkim integracja. Impreza skierowana jest do wszystkie motocykli KTM i wszystkich motocyklistów niezależnie od umiejętności. Przyświeca jej hasło ucz się, śmiej się, ciesz się życiem. Priorytetem nr 1 jest radość z jazdy.

Zapamiętaj najważniejsze fakty dotyczące KTM ADVENTURE RALLY 2023

  • 150 miejsc dla fanów KTM (a może i więcej) w duchu #DARE2ADV i na zasadzie kto pierwszy ten lepszy
  • Norwegia - impreza odbędzie się w 2023 r. w dniach 24 lipca (dzień rejestracji), 25-27 lipca (dni jazdy) i 28 lipca (dzień wyjazdu).
  • Rezerwacje online będzie możliwa od 28 lutego.

Sprawdź też nasze testy motocykli

siedzę z tyłu na Hondzie CB500X

Honda CB500X mały motocykl wielka frajda z jazdy - najlepsza recenzja jaką znajdziesz

Honda ST 1300 na tle malowniczej drogi

Honda ST 1300: Dlaczego warto zainteresować się tym turystycznym motocyklem?

Benelli TRK702x - motocykl do budżetowej turystyki we włoskim stylu

Benelli TRK702x - budżetowa turystyka we włoskim stylu. Dokładny test motocykla, wady i zalety nowości od Benelli.

BMW G310R - idealny motocykl dla początkujących?

BMW G310R: Czy to najlepszy wybór dla początkujących motocyklistów?

BMW R1300GS

Nowe BMW R 1300 GS - nowa era boxera

BMW R nine T recenzja boksera w opcji 719

BMW R Nine T Opcja 719: Wibracje Klasycznej Sztuki Motocyklowej