Honda motocykle w serwisie
1571 ocen

Honda Motor Europe Ltd. (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce informuje o rozpoczęciu kampanii naprawczej motocykli z powodu potencjalnych usterek w modelach XL750P, GL1800/BD/B/DA, CBR1000RR/RA/S oraz CBR600RR/RA.

Reklama

Logo autobaza

Sprawdź historię pojazdu

Przedsiębiorca Honda Motor Europe Ltd. (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce, informuje o rozpoczęciu kampanii naprawczej dotyczącej motocykli marki Honda, wśród których znajdują się modele Honda Translap XL750P, rok modelowy 2023, oraz modele GL1800/BD/B/DA, CBR1000RR/RA/S oraz CBR600RR/RA, rok modelowy 2018-2024.

Czego dotyczą usterki?

sprężyna honda translap wezwanie serwisowe

Usterki, które zostały zidentyfikowane, dotyczą potencjalnego pęknięcia zaczepu sprężyny w akcesoryjnej podstawce centralnej modeli XL750P oraz odkształcenia wirnika w pompie paliwa w pozostałych wymienionych modelach. W pierwszym przypadku może to doprowadzić do przewrócenia się pojazdu, natomiast w drugim – do zatrzymania silnika podczas jazdy, co zwiększa ryzyko wypadku.  goldwing wezwany do serwisu ASO

Ilość objętych akcją serwisową motocykli

Na rynku polskim akcją objętych jest łącznie 474 pojazdy. Właściciele dotkniętych modeli zostaną wezwani na bezpłatną wizytę w autoryzowanym serwisie, gdzie zostanie przeprowadzona naprawa. Honda Motor ddział w Polsce zapewnia, że wszelkie niezbędne informacje związane z kampanią naprawczą można uzyskać pod adresem ul. Domaniewska 50, 02-672 Warszawa, lub dzwoniąc pod numer telefonu 801 811 711.

Hondy CBR z akcją serwisową

UOKiK, informując o kampanii, podkreśla, że nie udziela szczegółowych informacji konsumentom na temat akcji prowadzonych przez przedsiębiorców, a niniejsza informacja stanowi realizację obowiązków przedsiębiorcy, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2018/858.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jakie modele motocykli są objęte kampanią naprawczą?

Kampanią naprawczą objęte są modele XL750P, GL1800/BD/B/DA, CBR1000RR/RA/S oraz CBR600RR/RA.

Jaki jest powód kampanii naprawczej?

Powodem kampanii jest potencjalne pęknięcie zaczepu sprężyny w akcesoryjnej podstawce centralnej oraz odkształcenie wirnika w pompie paliwa.