W 2024 roku Honda Adventure Roads powróci do Afryki

Honda Afryka Twin i Adventure Roads 2024 - Afryka
Honda Afryka Twin i Adventure Roads 2024 - Afryka
1179 ocen

Po długiej trasie i wyjątkowych krajobrazach Islandii w 2022 roku, Honda Adventure Roads rozpoczyna nowy rozdział. Na przyszły rok zaplanowano pierwszą z trzech corocznych imprez, z których każda odbędzie się na innym kontynencie.

Reklama

Logo autobaza

Sprawdź historię pojazdu

Honda Adventure Roads w 2024
  • Honda Adventure Roads w 2024 roku jedzie do Maroka, na swoją czwartą edycję
  • Pierwsze z trzech corocznych wydarzeń na trzech różnych kontynentach
  • Niezapomniana przygoda czeka na pokładzie CRF1100L Africa Twin w terenie, który będzie wyzwaniem dla możliwości każdego motocyklisty
  • Wszystkich 30 uczestników skorzysta ze szkoleń prowadzonych przez kierowców HRC Dakar Rally
  • Pakiet „pod klucz” ze wszystkimi motocyklami, przewodnikami, wyżywieniem i zakwaterowaniem

2024 Honda wraca z "Afryką" do Afryki

W 2024 roku Honda Adventure Roads powróci do Afryki, gdzie motocykliści pokonają ponad 2800 km przez ruchome wydmy i górskie krajobrazy Maroka na słynnych CRF1100L Africa Twin. Trasa została zaprojektowana tak, aby rozwinąć umiejętności nawet najbardziej doświadczonych jeźdźców terenowych.

motocykle honda afryka twin grupowe

Jak rozpoczęła się historia Adventure Roads

Historia cyklu Honda Adventure Roads rozpoczęła się w 2017 roku od epickiej, 8-dniowej podróży na motocyklach CRF1000L Africa Twin, na dystansie 3500 km, z Oslo do Nordkapp – najbardziej wysuniętego na północ punktu w Europie. W drugiej edycji, w 2019 r., podczas 12 dni pełnych przygód, jeźdźcy pokonali na "Afrykach" dystans 3700 km wśród najpiękniejszych krajobrazów RPA. Następnie w lipcu 2022 r., na Islandii, 30 jeźdźców stanęło przed wyzwaniem pokonania ośnieżonych gór i mroźnych przepraw przez rzeki oraz zmierzenia się z najtrudniejszymi jak dotąd warunkami pogodowymi.

honda afryka twin Adventure Roads w 2024

Co zaplanowano na 2024 r.?

W 2024 roku Honda Motor Europe ponownie zaoferuje 30 motocyklistom niezapomniane, jedyne w swoim rodzaju wrażenia. Przygoda tym razem rozpocznie się w Agadirze, na zachodnim wybrzeżu Maroka. Stamtąd jeźdźcy pojadą na wschód, w kierunku wydm Erg Chebbi w Gara Medouar, przejeżdżając przez góry Atlas i niezwykły Kanion Dades, a następnie skierują się na północ do miejsca docelowego - miasta Nador. Oprócz oszałamiających widoków w terenie usianym historycznymi przełęczami górskimi i odcinkami testujących wytrzymałość wydm, jeźdźcy będą mogli poznać kulturę marokańską, przebywając na tradycyjnych biwakach i słuchając muzyki Gnaoua pod rozgwieżdżonym afrykańskim niebem. Honda Adventure Roads w 2024

Jakich motocykli dosiądą uczestnicy?

Po raz kolejny uczestnicy Honda Adventure Roads będą podróżować na pokładzie CRF1100L Africa Twin, flagowej maszyny Hondy typu Adventure, której reputacja w zakresie trwałości, stabilności i wytrzymałości została dodatkowo wzmocniona dzięki wyzwaniom pokonanym podczas poprzednich edycji imprezy.

honda afryka twin jeździec na tle gór

Motocykle zostaną ponownie dostarczane przez Hondę wraz ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami, a kierowcy będą mogli wybrać wersję z manualną skrzynią biegów lub unikalną, opracowaną przez Hondę przekładnią dwusprzęgłową. Pakiet „pod klucz” obejmuje również zakwaterowanie w najwyższym standardzie, transport bagażu, wyżywienie, nawigację, paliwo i opiekę medyczną.

Sprawdź też: Poprzednia edycja Honda Adventure Roads - Islandia 2022 r.

Uczestnicy będą jechać za przewodnikami, a oprócz tego otrzymają system GPS Tripy II oraz system śledzenia Owaka, który będzie monitorował ich lokalizację nawet w głębi marokańskiej pustyni.

Dopełnieniem wyjątkowych wrażeń, jakie oferuje Honda Adventure Roads, ponownie będzie możliwość podróżowania razem z zawodnikami Honda Racing Corporation Dakar z zespołu Monster Energy Honda i skorzystania z profesjonalnych wskazówek tych światowej klasy sportowców.

domek

Honda Adventure Roads 2024 to zapowiedź niezwykłych przeżyć, które po raz kolejny będą okazją do zdobycia wyjątkowych wspomnień i zbudowania koleżeńskich więzi na całe życie. Aby zgłosić swoje zainteresowanie i otrzymać bardziej szczegółowe informacje oraz ekskluzywne treści związane z przygotowaniami do podróży do Maroka, odwiedź stronę www.hondaadventureroads.com.

Sprawdź też nasze testy motocykli

siedzę z tyłu na Hondzie CB500X

Honda CB500X mały motocykl wielka frajda z jazdy - najlepsza recenzja jaką znajdziesz

Honda ST 1300 na tle malowniczej drogi

Honda ST 1300: Dlaczego warto zainteresować się tym turystycznym motocyklem?

Benelli TRK702x - motocykl do budżetowej turystyki we włoskim stylu

Benelli TRK702x - budżetowa turystyka we włoskim stylu. Dokładny test motocykla, wady i zalety nowości od Benelli.

BMW G310R - idealny motocykl dla początkujących?

BMW G310R: Czy to najlepszy wybór dla początkujących motocyklistów?

BMW R1300GS

Nowe BMW R 1300 GS - nowa era boxera

BMW R nine T recenzja boksera w opcji 719

BMW R Nine T Opcja 719: Wibracje Klasycznej Sztuki Motocyklowej