Less Mess magazyn w Poznaniu

Magazyny do wynajęcia w Poznaniu

Przeczytasz w 1 min.

Posiadasz prężnie rozwijającą się firmę i brakuje Ci miejsca na przechowywanie towaru? Wynajęcie większego lokalu wiąże się z dużymi kosztami i koniecznością przeprowadzki całej firmy, co jest czasochłonne i często problematyczne. Miejsce do przechowywania towaru powinno znajdować się w punkcie, do którego bez problemu można dojechać autem oraz w którym znajduje się parking, aby bez problemu móc zatrzymać się blisko lokalu i przetransportować towar, co dodatkowo utrudnia znalezienie właściwej przestrzeni.

Miejscem, spełniającym wymagania bezpiecznego i wygodnego przechowywania towaru, materiałów reklamowych oraz dokumentów jest magazyn samoobsługowy w Less Mess Storage. Jest to również doskonałe miejsce dla firm, które w obawie o rosnące ceny i inflację, chcą wziąć nadwyżkę towaru na stan, ale nie mają na to wystarczającej ilości miejsca w swoim lokalu.

Magazyn na wynajem w Poznaniu

Less Mess Storage jest firmą posiadającą kilkanaście oddziałów - jednym z nich jest oddział w Poznaniu przy ulicy Ostrowskiej 515 przy Autostradzie Wolności, blisko trasy szybkiego ruchu. Jest to oddział posiadający duży, wygodny, komfortowy parking, który z powodzeniem pomieści samochody wielkogabarytowe. Less Mess Storage przy Ostrowskiej posiada dużą, wszechstronną recepcję oraz różnej wielkości pomieszczenia magazynowe - ich metraż możesz wybrać w zależności od potrzeb. Aby dowiedzieć się więcej na temat oddziału Less Mess Storage w Poznaniu przy ulicy Ostrowskiej odwiedź stronę internetową https://www.lessmess.storage/poznan-ostrowska/.

Less Mess Storage wystawia fakturę VAT, więc bez trudu dodatkową przestrzeń do magazynowania wliczysz w koszty firmowe. Dostęp do wynajmowanej przestrzeni będziesz miał 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Odpowiednie zabezpieczenia - nowoczesny system kontroli, całodobowy monitoring, indywidualnie zamykane pomieszczenia - dają bezpieczeństwo przechowywanych przez Ciebie przedmiotów.

Magazyny samoobsługowe idealne również dla właścicieli sklepów internetowych

Jeżeli jesteś właścicielem sklepu internetowego, to dodatkowym atutem magazynów self storage będzie dla Ciebie możliwość skorzystania z dostępnego w oddziale sklepu, w którym znajdziesz taśmy, opakowania, wypełniacze i inne materiały ułatwiające właściwe przygotowanie paczki.

Niewątpliwą korzyścią jest także możliwość pozostawienia gotowych paczek w oddziale Less Mess Storage, dzięki czemu nie będziesz musiał osobiście czekać na kuriera.

Daną powierzchnię magazynową możesz wynająć na okres tygodnia, miesiąca oraz czas nieokreślony z 30-dniowym okresem wypowiedzenia. W zależności od tego jakiego rodzaju produkty planujesz przechowywać w magazynach samoobsługowych, możesz wybrać dogodny dla siebie metraż - jeżeli masz wątpliwości jaki rozmiar pomieszczenia będzie dla Ciebie optymalny, możesz skorzystać z pomocy pracowników Less Mess Storage, którzy na podstawie dostarczonych przez Ciebie informacji pomogą Ci w doborze odpowiedniego metrażu. Dzięki temu nie będziesz musiał płacić za zbyt duży, nieodpowiednio dobrany dla Ciebie metraż.

Artykuł sponsorowany

Aktualności

100-lecie BMW Motorrad: BMW Motorrad Days 2023

100-lecie BMW Motorrad: BMW Motorrad Days 2023

Ténéré Spirit Experience na 2023

Yamaha uruchamia program Ténéré Spirit Experience na 2023 rok

Dni otwarte Honda Hornet zaprasza do salonów

Honda Hornet CB750 - zapraszamy na dni otwarte do salonów Hondy 24-25 lutego

Sprawdź też nasze testy motocykli

Lewa strona motocykla od przodu

Objeżdżamy Hondę Africa Twin Adventure Sports ES model 2022

Recenzja Yamahy XSR 125 w wersji Legacy

Motocykl Yamaha XSR 125 w wersji Legacy – piękna klasyka na kategorię B

Honda CMX Rebel 1100 DCT

Honda Rebel 1100 z DCT? Czy to udane połączenie klasyki z nowoczesnością sprawdzamy.

Nasza opinia o Harley-Davidson Nightster 975 - nowy Sportster w rodzinie

Nasza opinia o Harley-Davidson Nightster 975 - nowy Sportster w rodzinie

BMW R 18 B recenzja boksera motorrad

BMW R18 B – legendarne piękno i moc nowej generacji motocykla!

BMW F 850 GS Triple Black

Recenzja BMW F 850 GS – odkryj wszechstronność i doskonałą dynamikę tego motocykla!

Yamaha MT 125

Yamaha MT 125 - najlepszy motocykl na początek - cena, informacje i dane techniczne

2023 Yamaha Ténéré 700 i Ténéré 700 Rally Edition

Yamaha Tracer 700 kontra Honda NC750X co wybrać na pierwszy motocykl?

Aprilia shiver 900 recenzja

Recenzja Aprilia Shiver 900, prawie litr, a mocy jednak nie tak dużo