Logo Moto Trips

Versys 650 – zmiany w dobrym kierunku zobaczcie model 2022 r

Versys 650 makes the right moves for 2022 Firmly established as the “go-to” mid-capacity any roads machine in its segment for a multitude of riders, Kawasaki has considered carefully how to move the concept forward in 2022. Whilst not changing the essence of what makes the 649cc parallel twin powered machine so popular, the upgrades […]

Kawasaki uważnie rozważyło, w jaki sposób rozwijać tę koncepcję w 2022 roku.

Nie zmieniając istoty tego, co sprawia, że maszyna o pojemności 649 cm3 z równoległym bliźniakiem jest tak popularna, ulepszenia i zmiany zarówno zwiększają rodzinną synergię z litrowym rodzeństwem, jak i zapewniają większą funkcjonalność i komfort.

Ze swoimi 17-calowymi kołami i zawieszeniem o dużym skoku, Versys 650 stworzył więź z niezliczoną ilością jeźdźców, którzy jeżdżą w miejskiej dżungli w ciągu tygodnia i wyrywają się z miasta w weekendy, aby jeździć solo lub z pasażerem i bagażem.

A mówiąc o bagażu, opcja kolorowych, czystych sakw mocujących oraz pojemny kufer górny pozostają do 2022 roku, wraz z wygodą modeli Edition, które są wstępnie wyposażone w szereg oryginalnych akcesoriów. Modele Urban, Tourer, Tourer Plus i Grand Tourer są dostępne jako maszyny katalogowe, podczas gdy właściciele mogą również wybierać z szerokiej gamy akcesoriów, aby stworzyć swoją własną "wizję Versysa".

Praktycznie rzecz biorąc, Versys posiada teraz przeprojektowaną górną osłonę oraz nową, czteropozycyjną owiewkę z jeszcze łatwiejszą regulacją ekranu oraz opcją większego ekranu dla zapewnienia maksymalnej izolacji. Światła i wskaźniki LED sprawiają, że maszyna jest niezauważalna, podczas gdy pewność jest dostarczana przez kontrolę trakcji KTRC i jej dwa tryby wybierane przez kierowcę.

Jazda jest tym, na czym najbardziej zależy posiadaczom Versysa, a smukłe, rurowe podwozie i wąski profil silnika z pewnością zapewniają pakiet, który jest zarówno wygodny na dystansie, jak i przyjemny w prowadzeniu. Z pewnością większość jeźdźców będzie chciała (i mogła) jeździć aż do wyczerpania ostatnich zapasów paliwa w pojemnym, 21-litrowym zbiorniku przed zatrzymaniem się na tankowanie. Oszczędny i zabawny, Versys 650 jest prawdopodobnie najlepiej wytłumaczony jako "rasowy koń roboczy", gotowy do odpowiedzi na najbardziej radykalne wymagania dystansowe, ale wykonujący swoje zadanie z lekkością i całodziennym komfortem, który przygotowuje zarówno jeźdźca jak i pasażera na kolejny dzień jazdy.... i następny.

Dla jeźdźców Versysa dostępny jest wygodny kolorowy licznik TFT z łącznością Bluetooth łączącą maszynę z telefonem w celu uzyskania dostępu do aplikacji Kawasaki Rideology App, która pozwala na monitorowanie wielu funkcji maszyny i przegląd przebytych tras oraz innych funkcji. Dodaj wygodę opcjonalnego gniazda USB wraz z innymi praktycznymi akcesoriami, a logika każdego ruchu Kawasaki w celu ulepszenia Versysa 650 na nowy sezon nabierze doskonałego, praktycznego sensu.

Kolory Kawasaki Versys 2022

  • Metaliczna czerń iskrzenia/metaliczna czerń płaska iskrzenia
  • Metaliczne srebro fantomowe/metaliczna czerń iskrowa/metaliczna czerń iskrowa
  • Candy lime green/metaliczna płaska iskra/ metaliczna czarna iskra

Pozostałe newsy

Logo Moto Trips