Spyke

Spyke – firma wkracza do Polski

Jedną z premier o której już pisaliśmy zapowiadając targi w Nadarzynie jest marka Spyke. Nie mogliśmy nie zajrzeć na stoisko producenta ubrań dla motocyklistów. Z tego co udało nam się dowiedzieć produkty będą dostępne od kwietnia i na razie w 15 salonach I’m Inter Motors.

Spyke – historia marki

Włoska marka Spyke to przede wszystkim świetnej jakości kombinezony motocyklowe, jej historia sięga lat 70. Zwracają uwagę bardzo dobrym doborem materiałów użytych w produkcji są to skóry bydlęce, bawole czy kangurze – to chyba najlepszy kombinezon w ofercie producenta Mugello Kangaroo Mix Race. Niestety nie ma jeszcze Polskiej strony www i chyba nie prędko będziemy mogli się jej spodziewać.

Spyke – relacja z Warsaw Motorcycle Show 2019

Co znajdziecie w ofercie Spyke?

Poza wspominanymi już kombinezonami dla miłośników szlifierek. Producent nie zapomniał o fanach klasyki, oferta Spyke obejmuje szeroką gamę kurtek skórzanych do codziennej miejskiej jazdy. Poza tym znajduje się w niej również to co nas kręci najbardziej – odzież w stylu adventure. Spyke zwraca uwagę bardzo dobrą jakością wykonania, przemyślanymi rozwiązaniami – liczne kieszenie, możliwość dopasowania kurtki w wielu miejscach, miejsce na camelbak na plecach (tutaj link do topowej kurtki Pathfinder extreme dry tecno). Jakość, co oczywiste idzie w parze z ceną, która do najniższych nie należy.

W aktualnej ofercie Spyke znajduje się kilkadziesiąt modeli kombinezonów, kurtek, spodni, rękawic oraz akcesoriów, wśród których każdy motocyklista znajdzie coś dla siebie. Linie produktowe zostały podzielone na trzy grupy:

  • 4 Race, dla użytkowników motocykli sportowych,
  • Tour Code – dla wymagających podróżników oraz
  • Contemporary, czyli nowoczesny, miejski styl na co dzień.
spyke